м.Івано-Франківськ вул.Бельведерська 54
Прокласти маршрут
ГоловнаПідвіконники Данке

Підвіконня – не тільки функціональна деталь вікна, яка служить захистом від проникнення холоду, вологи, але і естетичний, декоративний елемент, що дозволяє підтримати стилістику інтер’єру, а також стати корисною площею і часом свого роду оранжереєю для любителів рослин.

Пропонуємо підвіконня наступних виробників:

  • WELLTECH
  • Exclusive
  • Standart
  • GreenLine
  • Danke
  • OPEN TECK

Стандартні розміри ширин в мм.: 150, 200, 250, 300, 350, 400, 450, 500, 600, 700.

Відливи є обов’язковим елементом, як для вікон, так і балконів, лоджій. Вони не тільки оберігають від проникнення води всередину приміщення, але і є важливим елементом дизайну.

Стандартні розміри ширин в мм.: 90, 100, 110, 120, 130, 140, 150, 160, 170, 180, 190, 200, 210, 220, 230, 240, 250, 260, 270, 280, 290, 300, 310, 320.

ПІДВІКОННИКИ ДАНКЕ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Підвіконня Danke – німецький стиль і надійність.

Усупереч поширеним помилкам, підвіконня вкрай функціональні і адаптивні. На поточний момент, вони активно використовуються як полиця або підставка для книг, оранжерея, стіл і навіть ліжко. Однак, це відноситься не до всіх виробів даного напрямку, а до найбільш практичним і сучасним, як наприклад мармурові підвіконники Данке.

Моделі від Danke – це німецькі пластикові моделі нового часу, вони виготовлені з застосуванням самих сучасних технологій, над результатом працювали цілі відділи фахівців: конструкторів, дизайнерів, вчених.

Колірний і стилістичний асортимент представлений тринадцятьма різними варіантами, ви зможете вибрати відповідне колірне і фактурне рішення.

Як і з чого зроблені підвіконники Данке?

Моделі даної компанії виконані з екологічно чистих матеріалів, покриті сучасним ламінатом «Elesgo», із застосуванням поліуретанового клею.

Якщо ви вирішили купити продукцію даної фірми, ви отримуєте ряд переваг, які є багато в чому визначальними при виборі необхідної моделі:

• Екологічність – особливу увагу при виготовленні продукції приділялося відсутності таких шкідливих речовин, як наприклад формальдегід.

• Якість і надійність – дана продукція витримує різні механічні навантаження, не руйнується при дії води і вологи, неймовірно витривала до механічних і хімічних пошкоджень, довго зберігає первинний зовнішній вигляд, стійка до попадання ультрафіолетових променів.

Вигідно придбати підвіконники ДАНКЕ в Івано-Франківську, можна з допомогою «Фабрики дверей ГРАНД»

Для замовлення вподобаної продукції, вам необхідно всього лише зв’язатися з працівником магазину за телефонами, вказаними на сайті, або електронною адресою. За необхідності вам буде надана допомога в виборі моделі, підгонка під розміри вашого віконного прорізу, а також доставка в найкоротші строки.