(050) 109 99 88 
(067) 344 66 08 
м.Івано-Франківськ вул.Бельведерська 54
Прокласти маршрут
HomeМеталопластикові вікна

ПРОПОНУЄМО МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА ВІД ПРОВІДНИХ ВИРОБНИКІВ А САМЕ:

7 ПРИЧИН, ЧОМУ ВАМ ВАРТО ЗАМОВИТИ ВІКНА СВОГО БУДИНКУ САМЕ У НАС ?!

  • Ми запропонуємо Вам максимальну знижку на вироби і роботи
  • Фахівці зі стажем більше 5 років дадуть Вам грамотну консультацію по продукції та необхідні технічні умови для монтажу
  • Професійні замірники та монтажники
  • У нас ви зможете замовити широкий асортимент виробів і комплекс робіт по установці, і не ділити відповідальність між виробниками та монтажною бригадою
  • Тільки якісні комплектуючі
  • Оформлення на дому, безкоштовний виїзд замірника
  • Гарантія від 5-ти років! Післягарантійне обслуговування
  • Фабрика дверей ГРАНД існує 10 років та заслужила репутацію надійного партнера

ВАРІАНТИ СКЛІННЯ

Двостулкове вікно
Трьохстулкове вікно
Балконний блок

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ, КУПУЮЧИ МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ?

В першу чергу, купуючи вікна в квартиру або приватний будинок, варто засвоїти той факт, що саме вибір вікон багато в чому визначає той комфорт і затишок, який буде в квартирі. Вікна є не тільки основним джерелом денного світла та свіжого повітря, вони є також основним місцем теплообміну з вулицею, декоративним елементом, аспектом кліматичного контролю, а також своєрідним додатковим каркасом віконного отвору. Від вибору даного виробу, особливо якщо говорити про металопластикові вікна в Івано-Франківську, залежить не тільки експлуатаційний комфорт в приміщенні, але і безпека його мешканців.

Правильно розуміти пластикові вікна як конструкцію яка збирається з металевого армування, яке кріпиться в середину полівінілхлоридного профілю. Всі інші різновиди вікон на металопластикові. На сьогоднішній день, саме наявність металевого армування є одним з найбільш частих приводів звернення в службу захисту прав споживачів, так як багато хто з тих постачальників, які роблять металопластикові вікна, ігнорують необхідність встановлення металевого профілю в середину вікна. На виході, споживач отримує пластикове вікно, в якому важка стулка (відкривається частина) кріпитися на саморізах в пластик, що жодним чином не гарантує її міцність, однак може бути вміло приховано при першому монтажі.

Другим важливим аспектом металопластикових вікон є сам пластик. Полівінілхлорид, щоб далеким від хімії полімерів людині було зрозуміло, що в чистому вигляді використовувався в якості ізоляції проводів в часи СРСР. Ось саме та гнучка, пружна пластмаса і є основним інгредієнтом у виробництві основи вікна – профілю ПВХ. Щоб додати їй міцність, а також усунути ефект флотації в пластиці ( який призводить до нерівномірного «розтікання» пластмаси під дією часу і перепадів температури), в неї додають стабілізатори. Пластикові вікна нашої компанії представлені різними видами ПВХ профілів, які містять ті чи інші домішки. Саме від них залежить безпека та екологічна чистота вікон, так як найбільш популярні стабілізатори для ПВХ, які, до того ж, ще і найдешевші, містять у своєму складі свинець, шкідливий для здоров’я, так як під дією нагрівання сонцем він запросто виділяється в повітря, осідаючи у всьому, що містить рідину ( їжа, органи) у вигляді своїх солей, які виводяться десятки років і викликають практично всі види хворіб, від застуди до раку.

Сучасні вікна містять кальцій і цинк, як основні інгредієнти стабілізатора пластику. Солі кальцію і цинку менш агресивні до організму людини ( лікарі відносять їх до «корисних»), а стабілізатори такого виду, хоч і дорожчі, але не виділяють їх в атмосферу квартири взагалі ( або виділяють мізерно менше норми). У свій час багато виробників ПВХ профілів створили цілі кооперативи, відмовившись від шкідливих домішок, так що тепер купити нешкідливі профільні віконні системи стало можливо, якщо ставити правильні питання.

ЧИМ ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА ОДНЕ ВІД ОДНОГО?

Як і в будь-якому виготовленні товару, у виробництві вікон найважливішу роль відіграють експлуатаційні характеристики. Говорячи про вікна на основі ПВХ, варто розглянути найпопулярнішу з них – камери профілю.

Практично кожен виробник ПВХ профілів має 2-3 системи камерності профілю. Камери в ПВХ профілі працюють за принципом термоса – пластик, який має високий коефіцієнт опору теплопередачі, не дає прогріватися або охолоджуватися внутрішній камері, що ускладнює зміну температури в середині приміщення, в якому вікно встановлено. Саме камери відрізняють моделі ПВХ профілю, найбільш поширені мають 3 і 5 камер. П’ятикамерний профіль є найбільш доцільним у регіонах із сильними перепадами температури, погано опалюваних приміщеннях, а також приватних будинках, які не мають належної ізоляції стін. Однак, камерність профілю ще не є показником, якщо не передбачена геометрія даних камер, а також товщина стінок профільної системи.

По товщині внутрішніх стінок профільні системи діляться на класи – А, B, C і нижче. Як правило, враховуючи суто український підхід до бізнесу, маючи заявлений клас, варто розуміти, що профіль класу, а клас А з товщиною 3.2 мм зовнішньої стінки ще треба пошукати. Однак, не все так погано – практично в кожному офісі є «куточок» – зріз профілю, на якому можна заміряти товщину стінок і подивитися геометрію камер, тим самим швидко визначивши непорядних постачальників.

Найважливіше місце в вікні, крім ПВХ профілю – скло. Саме скло, а точніше склопакет, є основним місцем тепловтрати в вікні. Продукція представлена десятками різних видів склопакетів. Однак з них понад 60% не підлягають експлуатації або не до кінця відповідають своїм завданням. Чому?

Тут починається найцікавіше. Після розвалу СРСР набула права влади законодавче уряд не особливо звернуло увагу на зміни ще Хрущовських ГОСТ-ів та приведення їх у відповідність до сучасних кліматичних умов Івано-Франківська. Простіше кажучи, ГОСТ-и просто переписали, внісши дріб’язкові і незначні коригування. Це дало всім виробничим підприємствам можливість робити такі продукти, які в Європі не споживають навіть найбідніші прошарки населення. Склопакети, якими оснащують вікна, не стали винятком.

Склопакет, відповідно до стандарту ISO 9001 – це скло марки не нижче М1, в кількості двох або більше листів, очищене водою низької мінералізації ( для того, щоб статичну електрику не притягувало пил всередину склопакета під час складання), які з’єднуються між собою дистанційної планкою. Дистанційна планка – це алюмінієвий прямокутний прокат трубки, в порожню середину якого засипається спеціальний вид силикогеля ( подоба того, що в пактах всередині взуттєвої коробки), тільки з великим потенціалом вбирання, або молекулярним ситом ( те ж саме, тільки волога не залишається, а виводиться назовні через спеціальні дренажні отвори в склопакеті). Суть даного пристрою зрозуміла і проста – вбирати вологу в разі розгерметизації склопакета. В ідеалі, профіль оснащуються склопакетом, зібраних на автоматичних лініях складання, мінімізуючи людський фактор. В іншому випадку, вироби в можуть «порадувати» господарів відбитками долонь збирачів, такими як алея слави в Голлівуді.

ЯК ВИБИРАТИ МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ?

Вибираючи ПВХ вироби, варто пам’ятати про те, що саме складання, а також використовувана фурнітура у виробі, визначають те, наскільки матеріали будуть зручні в експлуатації. Якісний вибір вікна в ідеалі це відвідування виробництва або, як мінімум, одержання повних характеристик вікна, при читанні яких варто звернути увагу на клас профілю, його склад, марку скла, фурнітури, а також місце складання і використовувані способи обробки окремих складових. На жаль, вікна мають середнє співвідношення якісних і посередніх виробів у вигляді 1 до 10, що ускладнює процес виробництва.

Крім того, аналізуючи фурнітуру для віконних виробів, варто відразу сказати, що вона повинна володіти не тільки величезним запасом міцності ( моторесурс «середніх» моделей – від 1 мільйона відкриттів), але і володіти облаштуванням механізму змащування, а також захистом від неправильного відкривання. Сучасні вікна оснащуються мікропровітрюванням і блокувальником відкиду. Дані механізми дозволяють усунути протяги і захистити невмілих домочадців від отримання важкої стулкою по голові у разі неправильного повороту ручки. Для літніх людей рекомендується застосування ступеневої фурнітури – механізму, який чітко дає зрозуміти, який саме режим відкривання обраний, не даючи випадково перейти на інший, тим самим погнув нижню фурнітуру петлю або отримавши травму. Сучасні віконні компанії використовують німецькі моделі фурнітури, які відрізняються якісним виконанням матеріалів, збиранням, а також протизламним механізмом і можливістю усунути необхідність змащування шарнірних з’єднань ( що ніяк не усуває необхідність змащувати всі інші рухомі елементи).

Вибираючи металопластикові вікна, варто віддати перевагу тим постачальникам, які відкрито дають інформацію про них, те, чим вони відрізняються, мають хороший асортимент і користуються або послугами якісних заводів, які використовують хоча б мінімальні елементи автоматизації складання у себе в цеху.

ЧОМУ САМЕ У НАС ПОТРІБНО ЗАМОВИТИ ПЛАСТИКОВІ ВІКНА ?

Наш основний принцип роботи – чесність і відкритість. Ми пропонуємо купити металопластикові вікна в Івано-Франківську, детально розібравшись в їх конструкції і відмінності. Сидячи вдома, ви можете зробити попередній прорахунок, відвідати наш сайт, так і сайти постачальників фурнітури або гранул ПВХ, оцінити їх виробництво, роблячи виважені висновки, а не поспіхом вирішуючи купити «казна що», про що Вам будуть розповідати миловидні секретарки в більшості офісів. Оформляючи навіть попередню заявку у нас, Ви можете бути впевнені в тому, що з вами, в якості консультантів ( від яких, по суті, залежить те, наскільки вікно буде зручний саме Вам), виступлять умілі технологи, з десятирічним досвідом роботи на збиранні та проектуванні вікон, а не випускники філологічних факультетів, які не потрапили на роботу в ЧікенХат.