(050) 109 99 88 
(067) 344 66 08 
м.Івано-Франківськ вул.Бельведерська 54
Прокласти маршрут
HomeМоскітні сітки

МОСКІТНІ СІТКИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

ЯК САМОСТІЙНО ЗРОБИТИP ЗАМІР І ВСТАНОВИТИ?

Вам необхідно взяти рулетку і поміряти розмір світлового прорізу вікна – це відстань від краю рами до краю рами при відкритій стулці. Для вашої допомоги ми підготували інструкцію в картинках і короткий 2-х хвилинний ролик з поясненнями.

ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАМІРУ В ЗОБРАЖЕННЯХ

Відкрийте, будь ласка вікно. Візьміть рулетку і заміряйте висоту знизу вверх та ширину з права на ліво.

Важливо робіть замір при відкритому вікні та від однієї ізоляційної гуми до іншої. Ви несете відповідальність за правильні розміри, за ними і буде виготовлена сітка на вікна

ВІДЕО ЯК ЗАМІРЯТИ СІТКИ - 2 ХВИЛИНИ І ВИ - ПРОФІ

ВІДЕО ЯК САМОМУ ВСТАНОВИТИ ПРОТИМОСКІТНІ СІТКИ (30 СЕК)

Технічні характеристики сіток

Профіль ПМС

Анвіс

Тканина сітки

Фіберглас (полімерне скловолокно)

Колір

Білий /Коричневий

Кронштейн-фіксатор 
(Z-типу)

Нержавіюча сталь

Кутник-з'єднувач

Пластик СП

Ручка-утримувач

ПВХ

Максимальна площа

3м х 3м

Якщо вам заважають спати комарі, то у вас є кілька способів вирішити дане питання. Ви можете використовувати спреї,спеціальний дим, мазатись кремом, але найбільш ефективним способом позбавлення від комарів є москітні сітки. Іноді їх називають протимоскітними.

Переваги москітних (протимоскітних) сіток

  • Не пускають комарів до приміщення. Писк і дзижчання виключені.
  •  Їх легко встановити і легко зняти.
  • Встановлюються один раз і назавжди.
  • Встановлюються на будь-який тип вікон, навіть на самі старі.
  • Захищають від комарів, тополиного пуху, снігу.
  • Раму сітки можна пофарбувати у будь який колір.
  • Найбільш прості антимоскітні сітки при установці на металопластикові вікна. Рама пластикових вікон рівна і тверда, без шару фарби та дерева. Це дозволяє антимоскитным сіток бути міцно стуленими. Для установок москітних сіток на пластикові вікна потрібно свердління рами вікна.

Види москітних сіток

Існує кілька видів москітних сіток. Всі вони принципово відрізняються між собою і мають свої переваги. Їх об’єднує лише одне — відмінний захист від комарів. Москітні сітки встановлюються на віконні або дверні прорізи з зовнішньої сторони вікна, щоб не заважати відкриватися і закриватися стулці. Якщо вікно відкривається назовні, то сітку можна встановити всередині приміщення.

Основні види москітних сіток:

  • Рамкові сітки;
  • Рулонні москітні сітки на балконні двері.

У нас Ви можете придбати будь-які з перерахованих москітних сіток. Кольори теж бувають різні. До стандартних відносяться білий і коричневий.

Пристрій москітних сіток

Будь-яка москітна сітка складається з рами, полотна, з’єднуючих елементів, а так само елементів кріплення. Остання складова в кожному вигляді сіток абсолютно різна. Якщо у рамкових москітних сітках це або Z-кріплення, або штоки, то в рулонних сітках це направляючі і короб.

На які встановлюються вікна

Найчастіше москітні сітки можна побачити на металопластикових вікнах . Саме для такого типу вікон вони розроблялися. Але це зовсім не означає, що сітки не встановлюються на інші типи вікон. До металопластикових вікон москітні сітки найбільш сильно притиснуті і міцно зафіксовані, що значно збільшує їх термін служби.

Виробництво

Ми пропонуємо привабливі терміни і відмінні виробничі потужності, що дозволяють виготовляти велику кількість сіток за короткий проміжок часу. При великих замовленнях ми індивідуально підходимо до питання цін.