(050) 109 99 88 
(067) 344 66 08 
м.Івано-Франківськ вул.Бельведерська 54
Прокласти маршрут

НІМЕЦЬКА ТОЧНІСТЬ ТА ЯКІСТЬ ВІКОН REHAU

Німецький бренд REHAU не потребує реклами чи широкого представлення. Кожен, хто мав справу із монтажем індивідуального опалення, водопостачання, системи кондиціонування, вікон, розглядав як варіант або установив у себе на об’єкті продукцію цієї фірми. Всі вироби REHAU спрямовані на те, щоб підвищити енергоефективність вашої оселі або іншого приміщення і, як результат, зменшити витрати на енергоносії.

На вікнах REHAU варто зупинитися більш детально. Кожне вікно даного виробника є взірцем вишуканого дизайну, комфорту та передових технологій. Компанія REHAU налагодила виготовлення вікон таким чином, щоб слідкувати за процесом виробництва безперервно і після кожного етапу проводити скрупульозний контроль якості. В результаті покупець отримує вікно із відмінними теплозберігаючими і шумоізолюючими властивостями.

ВІКНА REHAU – ВІДМІННИЙ ДИЗАЙН ТА УДОСКОНАЛЕНЕ ВИРОБНИЦТВО БЕЗ ВИКОРИСТАННЯ МЕТАЛУ

REHAU одні із перших почали працювати над удосконаленням дизайну і виготовили вікна з природними відтінками дерева. На сьогодні цей процес продовжується, тому в каталогах REHAU можна обирати вікна серед кількох десятків кольорів і відтінків.

Керівництво німецької компанії дуже ретельно проводить відбір партнерів і регіональних представників. Таким представником може стати фірма лише з відмінною репутацією. В Івано-Франківську офіційним дилером REHAU є компанія Гранд.

Гранд пропонує покупцям широку лінію вікон із різних профілів та склопакетів, а також якісну німецьку фурнітуру.

Нові моделі вікон REHAU виготовляються із 6-камерного профілю. Цей бренд першим відмовився від використання металу при виготовленні профілю і таким чином підвищив теплоізоляцію в рази. RAU-FIPRO – це матеріал, який має бездоганні тепло та шумоізоляційні властивості. Також він дуже міцний, що дозволяє використовувати його замість металу.

Профілі мають свої види і маркування:

– REHAU Euro-Design;
– REHAU ECOSOL;
– REHAU GENEO;
– REHAU Brillant-Design.

Про якість і особливості кожної лінії вікон краще розпитати у фахівців фірми Гранд.

Всі вікна REHAU – це продукт преміум класу, тому ціна на них дещо вища, але комфорт і затишок, які вони приносять в оселю, безцінні. Тому вікна REHAU – надійна, безпечна та якісна продукція для вашого дому, офісу чи будь-якого іншого приміщення!