(050) 109 99 88 
(067) 344 66 08 
м.Івано-Франківськ вул.Бельведерська 54
Прокласти маршрут
HomeМеталопластикові вікнаВІКОННІ СИСТЕМИ ВІКНАР’OFF

ВІКНАР’OFF – БЕЗЗАПЕРЕЧНИЙ ЛІДЕР НА РИНКУ ЯКІСНИХ І НАДІЙНИХ ВІКОН

Якісні вікна і балконні конструкції дозволяють створити в наших оселях гармонію і затишок. Саме вони утримують тепло в приміщенні і не пропускають шум із вулиці. Окрім того, якісні вікна повинні мати зразковий зовнішній вигляд, щоб не псувати фасад та інтер’єр будівлі. Всі ці позитивні якості характерні для вікон Вікнар’off.

Компанія Гранд вже тривалий час активно співпрацює з даним виробником і являється офіційним представником Вікнар’off в Івано-Франківську.

Свою діяльність Viknaroff розпочала ще в 2005 році і за цей час зуміла вирости з невеликого цеху по виготовленню вікон до повноцінного заводу із солідними виробничими потужностями.

Продукцію бренду вже не доречно називати просто «вікном» – завод випускає повноцінні віконні системи будь-якої складності. Потужності заводу дозволяють забезпечувати якісним продуктом як простих побутових споживачів, так і великі об’єкти, що потребують панорамних вікон. Вікна та конструкції фірми досить часто можна побачити у розважальних закладах, офісних центрах, державних установах.

ПРОДУКЦІЯ VIKNAROFF: ТРИВАЛИЙ, АЛЕ ВПЕВНЕНИЙ ШЛЯХ ДО УСПІХУ

Успіх і репутація Viknaroff на ринку не викликають сумнівів, але для такого авторитету було пророблено дуже багато роботи. І на даному етапі завод може запропонувати своїм клієнтам дійсно якісні вікна та широкий асортимент цієї продукції.

За типом профілю вікна можна поділити на:

– 3-камерні, які виготовляються з профілю ALUPLAST Ideal 2000;
– 4-камерні, їх виготовляють із профілю Fenster 400, Classic line 400, Prime Line 400;
– 5-камерні вікна виготовляють із профілів останнього покоління Mega Line 500 plus, Mega Line 500, ALUPLAST Ideal 4000, ALUPLAST Ideal 4000 Premium.

Для своєї продукції Вікнар’off закуповує тільки якісні європейські матеріали, тому дає гарантію на свої вікна від 7 до 15 років при правильному користуванні. На заводі використовується обладнання передових австрійських та німецьких брендів Bistronic, Lices, URBAN.

Вікна Viknaroff – це продукт високої якості при доступній ціні. Фірма Гранд співпрацює з виробником без посередників, а тому при замовленні вікон ви будете впевнені в їх надійності і якості. Ваш дім чи офісний центр із вікнами від Вікнар’off стануть охайними і затишними приміщеннями, а якісна продукція порадує тривалою і безпечною експлуатацією.