(050) 109 99 88 
(067) 344 66 08 
м.Івано-Франківськ вул.Бельведерська 54
Прокласти маршрут
HomeМеталопластикові вікнаФабрика вікон ВІКОНДА

ВІКОНДА – ПЕРЕДОВИЙ ВИРОБНИК МЕТАЛОПЛАСТИКОВИХ ВІКОН В УКРАЇНІ

Компанія з виготовлення металопластикових вікон Віконда є передовим виробником даної продукції в Україні. Спеціалісти фірми постійно слідкують за виходом новинок на європейському ринку і поступово впроваджують їх у своє виробництво. Тому не дивно, що вікна від Віконда користуються великим попитом у власників квартир, приватних будинків, офісних центрів та розважальних закладів.

Фабрика дверей Гранд взяла за мету надавати весь комплекс послуг по продажу дверей, вікон, а також їх монтажу, тому тісно співпрацює з Віконда. І такий тандем дає свої результати у вигляді позитивних відгуків задоволених клієнтів.

СЕКРЕТИ ЯКОСТІ ТА НАДІЙНОСТІ – У ДЕТАЛЯХ

Причини постійно зростаючої популярності вікон Віконда криються в деталях.

  • Виробник надає гарантію на свої вікна, і ця гарантія не просто задекларована на папері. Керівництво гарантує роботу своєї продукції без поломок протягом 10 років. У разі поломки, викликаної заводським браком гарнітури, фірма безкоштовно усуне поломку або замінить вікно повністю, якщо недолік неможливо усунути. Також продукція Віконди стала переможцем та лауреатом престижних конкурсів серед виробників даної продукції. Всі моделі продукції відповідають вимогам ДСТУ. Окрім цього, вікна Віконда періодично проходять краш-тести у незалежних комісіях і показують високий рівень міцності конструкції та звуконепроникності.
  • Використання виробником Віконда тільки якісних матеріалів. Профіль та склопакети для виготовлення вікон проходять всі необхідні перевірки і тільки потім використовуються у виробництві. Для виготовлення якісної продукції використовуються профілі WDS 500, Віконда Котедж, Віконда Класік, Віконда Класік +, Віконда Термо. Різноманітна кольорова гамма профілів дозволяє підібрати оптимальний варіант не тальки для будь-якого фасаду, але й інтер’єру
  • Часто неякісна комплектація може зіпсувати всі позитивні якості навіть найякіснішого вікна. З вікнами Віконда цього не станеться. Підвіконня, відливи, москітні сітки та інше закуповуються тільки у перевірених і відомих брендів, таких як WDS, DANKE, «Престиж».
  • Використання якісної фурнітури гарантує надійну експлуатацію вікна протягом гарантійного терміну і поза ним. Тому фахівці Віконда приділяють особливу увагу цим деталям. Назви WINKHAUS ACTIVPILOT, AXOR, HOPPE, SEIGENIA-AUBI-FAVORIT свідчать про високу якість гарнітури. Кожен спеціаліст підтвердить, що вищенаведені фірми є флагманами з виготовлення якісних комплектуючих.

Особливо приємною несподіванкою стануть доступні ціни на вікна від Віконда. А щоб бути впевненим у високій якості та гарантійному обслуговуванні, слід замовляти вікна Віконда у компанії Гранд, яка є офіційним представником бренду Вікондa в Івано-Франківську.