Вікна WDS

WDS 8 SERIES

WDS 7 SERIES

WDS 4 SERIES

Вікна нового покоління для підвищення енергоефективності
Для вікон

Докладніше...

Передове рішення для вікон. Формула ідеального вікна.
Для вікон та дверей

Докладніше...

Відмінний вибір для міцності та надійності. Система класу А.
Для вікон та дверей

Докладніше...

WDS 500

WDS 400

 

Оптимальний вибір
для 
типового скління
Для вікон

Докладніше...

Висока якість 
з ціновою 
перевагою
Для вікон та дверей

Докладніше...

 

Вікна WDS – якісна, надійна та доступна продукція

Виготовлення вікон – досить складний процес, який вимагає солідних виробничих потужностей, кваліфікованого персоналу і якісних матеріалів. Тому виробництвом дійсно якісних вікон із профілю займається не так багато компаній. Однією з таких небагатьох фірм є WDS.

Даний виробник має все необхідне для повного циклу виробництва профілів, склопакетів та підвіконь. Продукція WDS виробляється на устаткуванні австрійського та італійського виробництва. Бренди AMUT, THEYSOHN, GREINER, TECHNOPLAST є найкращими постачальниками точного і надійного обладнання для виробництва профілів різної складності.

На заводі WDS ведеться постійний контроль якості за процесом виробництва, а з кожною партією профілю надається письмова гарантія якості виробника.

Офіційним дистриб’ютором виробника WDS в Івано-Франківську є компанія Гранд. Замовивши вікна та віконні конструкції в Гранд, ви можете бути абсолютно впевнені у своєчасному виготовленні продукції та надійній експлуатації, значно довшій за гарантійний термін.

Фахівці компанії Гранд допоможуть вам грамотно підібрати оптимальний варіант склопакетів, профілів, підвіконь та фурнітури, що гарантує відмінну тепло та шумоізоляцію.

Металопрофілі WDS: підвищена енергоефективність та зносостійкість

Окрім вікон із традиційною конструкцією профілю, WDS розробляє металопрофілі, які збільшують свою енергоефективність у рази завдяки багатокамерним профілям і склопакетам.

Останніми розробками, які вже сходять із конвеєра у м. Дніпрі, є 6-камерний профіль, що забезпечує в 2,5 раза вищу енергоефективність і має підвищену зносостійкість.

Виробник WDS також багато уваги приділяє зовнішньому вигляду вікон, тому постійно удосконалює дизайн. А завдяки ламінуванню білим кольором чи під дерево може виготовити вікно на будь-який смак.

Не останню роль при виборі вікон відіграє ціна. В компанії WDS подбали і про цей аспект. Власне виробництво майже всіх компонентів вікна дозволяє виробникові встановлювати гнучку цінову сітку, тому якісні вікна WDS доступні кожному.

Позитивні відгуки вдячних користувачів вікнами WDS показують, що компанія справді відповідає вимогам сучасності у виробництві даної продукції. Адже утримувати хороші позиції в умовах високої конкуренції – не кожному виробнику під силу.