Міжкімнатні двері

 

Фабрика дверей "Гранд" пропонує Більше 500 моделей дверей в Івано-Франківську. Ознайомтесь з нашим каталогом та оберіть модель до смаку.

Переглянути каталог міжкімнатних дверей

Міжкімнатні двері в Івано-Франківську від фабрики дверей «ГРАНД»

Фабрика дверей «ГРАНД»  — одна з лідерів західного регіону України яка поставляє міжкімнатні, броньовані та вхідні двері власного виробництва в Івано-Франківськ та інші регіони країни, займається виготовленням міжкімнатних дверей на замовлення.

З 2005 року ми накопичили величезний досвід, удосконалили технічну базу і впровадили евпропейские технології. В каталозі українських виробників міжкімнатних дверей компанія позиціонується в різних нішах: від бюджетної продукції до класу люкс. Успішне просування на ринку було б неможливим без співробітників-професіоналів. У штат підприємства входять тільки кваліфіковані і висококласні фахівці, націлені на досягнення найкращого результату у виробництві, продаж дверей з масиву, а також обслуговуванні наших клієнтів.

Це дозволяє випускати не тільки традиційні вхідні конструкції, але і інноваційні системи (в тому числі міжкімнатні розсувні двері та перегородки) у відповідності з світовими стандартами якості. А в фірмових магазинах нашої фабрики ви можете замовити та купити міжкімнатні двері від виробника в Івано-Франківську та інших містах без посередників, за доступною ціною. У всіх великих містах наша продукція доступна в торгових точках підприємств-партнерів. Це широкий асортимент респектабельних шпонованих і ламінованих міжкімнатних дверей.

Важливим напрямком розвитку компанії є розширення модельного ряду. Використовуючи національні традиції і сучасні технології, ми налагодили виготовлення міжкімнатних дверей з масиву — сьогодні це один з найактуальніших трендів.

Наша робота з клієнтами будується на прагненні задовольнити індивідуальні запити. Якщо асортимент міжкімнатних дверей в магазині або торговельних майданчиках недостатній для жителів Івано-Франківська ми виготовимо дерев'яні міжкімнатні двері на замовлення від. Це можуть бути як моделі з нестандартними розмірами, так і ексклюзивні дизайнерські варіанти. Якщо вам потрібна допомога або консультація — зв'яжіться з нами, і разом ми обов'язково знайдемо рішення вашої проблеми!

Розсувні двері - це відмінне рішення як для великих, так і для невеликих приміщень!

Більш докладно ознайомитися з готовими роботами Ви можете в галереї фотографій .
Міжкімнатні розсувні двері бувають двоскладні і односкладні. В першому випадку два полотна кріпляться на металевий розсувний механізм.

Після установки дверних полотен розсувний механізм, найчастіше, "зашивається" дерев'яними лиштвами. В залежності від моделі полотна він може бути виконаний в так званому стилі "хай тек", тобто стилізований під цинкову трубу або прямокутник, але найбільш часто замовляють варіант з обробкою під дерево.

Приклад вигляду міжкімнатних розсувних дверей

односкатні розсувні дверіОдноскатні
двоскатні розсувні дверіДвоскатні

Односкладні розсувні двері не менш популярні. Найчастіше їх використовують в тих випадках, коли різко стоїть питання економії житлового простору. І не даремно! Згадайте, часто трапляється так, що придбання деякої меблів неможливо тільки тому, що розміри не дозволяли б відкриватися міжкімнатних дверей або з-за того, що у відкритому стані стара двері затуляла б, або гірше того - зачіпала Ваші нові деталі інтер'єру. Завдяки міжкімнатних розсувних дверей Ви можете купувати будь-які меблі, залишаючи для відкриття дверей невеликий запас в п'ять-десять сантиметрів.

Міжкімнатні розсувні двері особливо актуальні в ваннах та туалетах. Вам більше не потрібно думати про те, що відкрите полотно краде дорогоцінний місце всередині ванни, туалету або в коридорі.