Міжкімнатні двері

 

Фабрика дверей "Гранд" пропонує Більше 500 моделей дверей в Івано-Франківську. Ознайомтесь з нашим каталогом та оберіть модель до смаку.

9265
Металодеревяні двері Міжкімнатні двері Арки Білі міжкімнатні двері
Арочні Міжкімнатні двері
grand195 new2017
Міжкімнатні двері Вікторія Міжкімнатні двері Гранд Міжкімнатні двері Доміно Міжкімнатні двері Класика
2018italiyski-dveri-h011 e2444ccd5f510327377f09d5f82264f2 міжкімнатні розсувні двері
Міжкімнатні двері Масив Міжкімнатні двері Модерн Подвійні міжкімнатні двері Розсувні міжкімнатні двері
lubomyl
 16 1
Міжкімнатні двері Ясиневий шпон Міжкімнатні двері Любомиль Міжкімнатні двері Версаль Міжкімнатні двері Грація

Міжкімнатні двері в Івано-Франківську від фабрики дверей «ГРАНД»

Фабрика дверей «ГРАНД»  — одна з лідерів західного регіону України яка поставляє міжкімнатні, броньовані та вхідні двері власного виробництва в Івано-Франківськ та інші регіони країни, займається виготовленням міжкімнатних дверей на замовлення.

З 2005 року ми накопичили величезний досвід, удосконалили технічну базу і впровадили евпропейские технології. В каталозі українських виробників міжкімнатних дверей компанія позиціонується в різних нішах: від бюджетної продукції до класу люкс. Успішне просування на ринку було б неможливим без співробітників-професіоналів. У штат підприємства входять тільки кваліфіковані і висококласні фахівці, націлені на досягнення найкращого результату у виробництві, продаж дверей з масиву, а також обслуговуванні наших клієнтів.

Це дозволяє випускати не тільки традиційні вхідні конструкції, але і інноваційні системи (в тому числі міжкімнатні розсувні двері та перегородки) у відповідності з світовими стандартами якості. А в фірмових магазинах нашої фабрики ви можете замовити та купити міжкімнатні двері від виробника в Івано-Франківську та інших містах без посередників, за доступною ціною. У всіх великих містах наша продукція доступна в торгових точках підприємств-партнерів. Це широкий асортимент респектабельних шпонованих і ламінованих міжкімнатних дверей.

Важливим напрямком розвитку компанії є розширення модельного ряду. Використовуючи національні традиції і сучасні технології, ми налагодили виготовлення міжкімнатних дверей з масиву — сьогодні це один з найактуальніших трендів.

Наша робота з клієнтами будується на прагненні задовольнити індивідуальні запити. Якщо асортимент міжкімнатних дверей в магазині або торговельних майданчиках недостатній для жителів Івано-Франківська ми виготовимо дерев'яні міжкімнатні двері на замовлення від. Це можуть бути як моделі з нестандартними розмірами, так і ексклюзивні дизайнерські варіанти. Якщо вам потрібна допомога або консультація — зв'яжіться з нами, і разом ми обов'язково знайдемо рішення вашої проблеми!

Розсувні двері - це відмінне рішення як для великих, так і для невеликих приміщень!

Більш докладно ознайомитися з готовими роботами Ви можете в галереї фотографій .
Міжкімнатні розсувні двері бувають двоскладні і односкладні. В першому випадку два полотна кріпляться на металевий розсувний механізм.

Після установки дверних полотен розсувний механізм, найчастіше, "зашивається" дерев'яними лиштвами. В залежності від моделі полотна він може бути виконаний в так званому стилі "хай тек", тобто стилізований під цинкову трубу або прямокутник, але найбільш часто замовляють варіант з обробкою під дерево.

Приклад вигляду міжкімнатних розсувних дверей

односкатні розсувні двері двоскатні розсувні двері
Односкатні Двоскатні

Односкладні розсувні двері не менш популярні. Найчастіше їх використовують в тих випадках, коли різко стоїть питання економії житлового простору. І не даремно! Згадайте, часто трапляється так, що придбання деякої меблів неможливо тільки тому, що розміри не дозволяли б відкриватися міжкімнатних дверей або з-за того, що у відкритому стані стара двері затуляла б, або гірше того - зачіпала Ваші нові деталі інтер'єру. Завдяки міжкімнатних розсувних дверей Ви можете купувати будь-які меблі, залишаючи для відкриття дверей невеликий запас в п'ять-десять сантиметрів.

Міжкімнатні розсувні двері особливо актуальні в ваннах та туалетах. Вам більше не потрібно думати про те, що відкрите полотно краде дорогоцінний місце всередині ванни, туалету або в коридорі.

 

З повагою до вас Зварич С.М.