МІЖКІМНАТНІ ДВЕРІ ГРАНД СЕРІЯ СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

Звукоізоляційні, 35 дБ Звукоізоляційні, 35 дБ Звукоізоляційні, 35 дБ Звукоізоляційні, 35 дБ Звукоізоляційні, 35 дБ Звукоізоляційні, 35 дБ Звукоізоляційні, 35 дБ Звукоізоляційні, 35 дБ

Звукоізоляційні, 35 дБ

Протипожежні, ЕІ 60 Протипожежні, ЕІ 60 Протипожежні, ЕІ 60 Протипожежні, ЕІ 60 Протипожежні, ЕІ 60 Протипожежні, ЕІ 60 Протипожежні, ЕІ 60 Протипожежні, ЕІ 60

Протипожежні, ЕІ 60

СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

Ціна від 12000 грн
Оберіть колір
001001
003003
007007
010010
012012
RAL 1013 відкрита пораRAL 1013 відкрита пора
RAL 9003RAL 9003
RAL 9003 закрита пораRAL 9003 закрита пора

СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

Ціна від 12000 грн

Характеристика

Модель Спеціального призначення
Розмір 210х90 см (стандарт)
Полотно з четвертю товщина 56 мм. Каркас клеєний сосновий брус оброблений антипіреном. Наповнення плита SAUERLAND 42 VL, з обох сторін вкрите KRONOSPAN HDF 4 мм, фінішне оздоблення ламель дуба 6 мм. Протидимове ущільнення HAFELE.
Коробка клеєний сосновий брус оброблений антипіреном 50мм.Торці і четверть обклеєні KRONOSPAN MDF 10мм та шпоновані дубовим шпоном. Встановлені протидимове ущільнення та полоса.
Лиштва cтандарт
Замок замок в конверті з протидимового матеріалу
Завіси 16 мм Otlav (Італія) 3 шт. 2 шт.

Окрему серію складають двері спеціального призначення. Це протипожежні, звукоізоляційні, димонепроникні, протизламні міжкімнатні двері. Фабрика Гранд пропонує вам якісні двері спецпризначення за доступною ціною. Дверне полотно виготовлене с соснового бруса, який оброблений антипіреном. Щоб зберегти природну фактуру дерева, двері покрили натуральним дубовим шпоном.

Покупка дверей спецпризначення потребує особливого підходу та впевненості у своєму виборі. Тож фабрика Гранд пропонує лише перевірені, протестовані, а тому надійні міжкімнатні двері спеціального призначення.

 

 

Протипожежні двері - гарантія безпеки та захисту від вогню

Одна із найнебезпечніших стихій для людського життя та майна - це вогонь, який за лічені хвилини може охопити все приміщення. Тому важливо подбати не лише про практичну та естетичну сторони, купуючи двері, а й забезпечити надійний захист від вогню. Протипожежні двері здатні затримати розповсюдження полум'я, що допоможе врятувати людське життя та майно під час виникнення пожежі. Вони виготовлені за особливою технологією - мають вогнестійке заповнення та додаткові елементи для якісної термоізоляції.

Якщо раніше протипожежні двері встановлювали тільки в технічних приміщеннях, то сьогодні їх можна монтувати в квартирі, будинку, офісі тощо. Адже сучасний дизайн таких дверей цілком відповідає естетичним вимогам та гармонійно вписується у будь-який інтер'єр.

Якими бувають протипожежні двері?

Сьогодні на вітчизняному ринку ви знайдете безліч пропозицій щодо протипожежних дверей. Тож розглянемо, які є типи та класифікації протипожежних дверей ДБН, відповідно до держстандарту.

 1. Матеріал. Для виготовлення дверного полотна використовується:
 • сталь;
 • алюміній;
 • вогнетривке скло;
 • деревина, просочена вогнезахисною речовиною тощо.

З метою протипожежної безпеки найчастіше використовують металеві двері. Адже вони не пропускають холод, мають хорошу термо- та шумоізоляцію, а також відзначаються тривалим експлуатаційним терміном.

 1. Сфера застосування. Найчастіше застосовують протипожежні двері в електрощитову, адже там існує найвища ймовірність загоряння. Загалом такі двері встановлюють як всередині приміщень, так і ззовні. Їх монтують у під'їздах, квартирах, ліфтах, особняках, офісах, у складських та технічних приміщеннях.
 2. Дверна коробка. Вона буває торцевого, кутового та охоплюючого типу.
 3. Межа вогнестійкості. Цей параметр відображається у спеціальному маркуванні, де число означає кількість хвилин - протягом цього часу двері стримуватимуть розповсюдження вогню. Тож є протипожежні двері ЕІ-30, ЕІ-60, ЕІ-90 тощо.
 4. Розмір. За габаритами конструкцій розрізняють люки, двері та ворота. Також буває різна кількість і тип полотен, спосіб відкривання тощо.

Протипожежні двері 2-го типу - це спеціальні металеві конструкції, межа вогнестійкості яких становить 60 хвилин. Такі двері мають маркування ЕІ-60 та використовуються у різних типах приміщень. Основна функція таких дверей - стримання розповсюдження вогню в інші кімнати та запобігання поширенню чадного газу. Сертифіковані протипожежні конструкції другого типу бувають двох видів:

 • однопільні та двопільні;
 • рівнопільні і різнопільні.

Відповідно до вимог та норм пожежної безпеки України, протипожежні двері другого типу можна виготовляти також із деревини. Але матеріал повинен бути оброблений спеціальною вогнетривкою речовиною.

Протипожежні двері неможливо замовити за індивідуальним кресленням, оскільки вони виготовляються відповідно до сертифікату пожежної безпеки. Виробник, виготовляючи протипожежні двері, вимоги до яких чітко прописані в сертифікаті, не може вносити якісь зміни чи власні доповнення.

Які існують ціни на протипожежні двері в нинішніх умовах?

Вартість протипожежних дверей доволі висока - і вона виправдана функцією, яку виконує така конструкція. Адже це не просто захист від злому та необхідний атрибут, а й ваша безпека. Тож ціни на такі двері в середньому коливаються від 10 до 20 тисяч гривень. Наприклад, вхідні протипожежні двері ЕІ-60 (1200х2070 мм) коштують 15 тисяч гривень.

Ціна залежить від наступних параметрів:

 • розмір;
 • кількість полотен;
 • матеріал дверного полотна;
 • межа вогнестійкості;
 • наявність оздоблювальних матеріалів тощо.

Також вартість дверей залежить від виробника. Тому важливо обрати ту компанію, яка дотримується оптимального співвідношення ціни та якості.

Варто додати, що у протипожежних дверях використовується спеціальний замок. Тобто ви не можете встановити замок, який вам подобається. Це має бути замок із засувкою та натискною ручкою. Обов'язкова умова протипожежних дверей - наявність системи автоматичного зачинення.

Щоб обрати найкращий варіант протипожежних дверей для вашого приміщення, проконсультуйтеся з фахівцем. Адже це доволі складна конструкція, і вам необхідно дізнатися про всі її особливості і можливості ще перед покупкою.

 

Основні характеристики протипожежних дверей
Матеріал дверного полотна Сфера застосування Тип дверної коробки Межа вогнестійкості Розмір
метал складські та технічні приміщення торцева ЕІ-30 люки
вогнетривке скло електрощитова кутова ЕІ-60 двері
деревина, просочена вогнезахисною речовиною офіси охоплююча ЕІ-90 ворота
  квартири та будинки   ЕІ-120