На якому етапі будівництва встановлювати вікна ПВХ?

Ні для кого не секрет, що застава зведення якісного будівлі - це суворе дотримання правил і порядку проведення робіт. Це правило поширюється і на установку пластикових вікон. Який з етапів будівництва є найбільш вдалим для монтажу вікон, і які наслідки встановлення в інший період, розповість ця стаття.

Кращий етап в будівництві для монтажу пластикових вікон

Часто будівництво приміщення завершується осінній період і монтаж вікон, а також роботи по обробці випадають на зимову холодну пору. У таких випадках для встановлення краще замовити пластикові вікна, які можуть встановлюватися в різний час року.

Для установки вікон з ПВХ не важливо який час ви виберете: до або після закінчення виконання «вологих» робіт. Головне - це забезпечення ефективної вентиляції в будинку, а в ряді випадків і обігрів, щоб волога не перетворювалася в конденсат на поверхні склопакетів, адже волога може перейти на укіс і спровокувати появу цвілі.

Але найвдалішим вважається монтаж вікон після висихання стяжки, а також оштукатурених поверхонь, але до процесу укладання ізоляції стіни, яка є зовнішньою. Дана послідовність у виконанні роботи гарантує те, що знаходиться навколо вікон шар ізоляції не буде накопичувати надлишок вологи, яка може викликати утворення конденсату у шарі утеплення в зимовий період. Далі можливе замерзання конденсату в шарі піни, що в підсумку призведе до деградації структури монтажного шва.

Виконання монтажу до або після штукатурки

Навесні і влітку установка вікон може проводитися до виконання процесу штукатурки і «вологих» робіт. Вікна слід екранувати з допомогою захисної плівки, або на час штукатурки видалити стулку та захистити елементи рами. Прийнятна температура для нанесення штукатурки - вище 5 С.

Монтаж вікон після штукатурення передбачає первинну штукатурку стін всередині, залишивши укоси і кути. Так, після висихання штукатурки монтуються вікна, а після затвердіння піни проводиться оштукатурювання укосів.

Ви завжди можете звернутися до наших фахівців, які нададуть всебічну підтримку і допоможуть вибрати пластикові вікна виходячи з ваших потреб, побажань і кліматичних умов. Ми не тільки гарантуємо заводську якість наших виробів, але і даруємо вам відмінну знижку при заявці онлайн.

З повагою до вас Зварич С.М.